ŠAMPON proti svědění pes 250ml Francodex


ŠAMPON  proti svědění pes 250ml Francodex

ŠAMPON proti svědění pes 250ml Francodex

Cena : 228.29 Kč

Skladem : 0

Výrobce : Francodex

Kód zboží : 20400

Minimální množství k odběru : 1

 


 


ŠAMPON proti svědění pes 250ml Francodex

Šampon proti svědění od FRANCODEX Santé Animale poskytuje vašemu psovi okamžitou úlevu. pH produktu je neutrální, a proto nedráždí ani citlivou pokožku a udržuje její přirozenou hladinu hydratace. Lze používat dle potřeby.
• Uklidňující efekt: Výtažky z lékořice a Fucus vesiculosus (chaluhy bublinaté) zklidňují a zmírňují svědění a zároveň zachovávají pokožku hydratovanou.
• Ochranný efekt: Díky chitosanu jsou kůže a srst vašeho domácího mazlíčka chráněny proti škodlivému dopadu vnějších vlivů.
• Efekt proti zápachu: Komplex proti zápachu trvale neutralizuje nepříjemné pachy a oddaluje jejich znovuobjevení.
Návod k použití: Před použitím protřepejte. Důkladně navlhčete zvíře vlažnou vodou, naneste malé množství šamponu a vmasírujte do srsti a kůže, aby se pěna rovnoměrně rozprostřela. Ponechte několik minut, poté důkladně opláchněte. Opakujte postup a vysušte.
Chraňte před teplem. Produkt určený pro zvířata
Složení: jemná čisticí báze – extrakty z lékořice a Fucus vesiculosus – chitosan – komplex proti zápachu.
Obsahuje ethoxylovaný alkohol, C12-C14; sulfáty; sodné soli; 1-propanaminium, 3-amino-N-(karboxymethyl)-N,N-dimethyl-, N-koko acyl deriváty, hydroxidy, vnitřní soli; 3-((C12-18)-acylamino)-N-(2-((2-hydroxyethyl)amino)-2-oxoethyl)-N,N-dimethyl-1-propanaminium chlorid.

Více od Francodex
PASTA zubní Dental Kit 70g+kartáček Francodex Sada - zubní pasta 70g + kartáčky na zuby pro psa Zubní souprava obsahuje složky, které napomáhají osvěžovat dech: petržel, eukalyptus a skořicové oleje. Návod na použití: Nejdř
ŠAMPON proti svědění pes 250ml FrancodexŠampon proti svědění od FRANCODEX Santé Animale poskytuje vašemu psovi okamžitou úlevu. pH produktu je neutrální, a proto nedráždí ani citlivou pokožku a udržuje její přirozenou hladi
Weggy žvýkací plátky M pes 350g FrancodexDoplňkové krmivo pro psy o hmotnosti 10 - 30kg. Weggy žvýkací plátky M pes 15ks 350g Vlastnosti: Žvýkací plátky jsou velmi lehce stravitelné. Jejich tvar a textura usnadňuje žvýkání

 Doporučujeme