GIMPET puding vanilkový 150g


 GIMPET puding  vanilkový 150g

GIMPET puding vanilkový 150g

Cena : 41.20 Kč

Skladem : 0

Výrobce : Gimpet

Kód zboží : 31930

Minimální množství k odběru : 1

 


 


GIMPET puding vanilkový 150g

Pudink Gimpet je lahodnou pochoutkou pro každou kočku. Obsahuje zdravé přísady z mléka a obohacuje tak každodenní stravu. Má snížený obsah laktózy.
Složení: plnotučné mléko se sníženým obsahem laktózy (min. 91%), cukr, ostatní výrobky z rostlin.
Analytické složky: protein 3%, tuk 3,1%, vláknina 0,1%, popel 0,1%, vlhkost 82%.
Doporučené dávkování: podávejte při pokojové teplotě, denně 1-2 čajové lžičky. Sáček znovu uzavřete a skladujte v chladu.

Více od Gimpet
GIMPET puding vanilkový 150gPudink Gimpet je lahodnou pochoutkou pro každou kočku. Obsahuje zdravé přísady z mléka a obohacuje tak každodenní stravu. Má snížený obsah laktózy. Složení: plnotučné mléko se sní
GIMBORN konz. ShinyDog kuře 2x85gDoplňkové krmivo pro psy. Lahodná konzerva s kuřecím masem té nejvyšší kvality a báječné chuti. Poskytne Vašemu mazlíčkovi všechny potřebné živiny a výjimečný požitek z jídla.
GIMBORN konz. ShinyDog kuře/jehně 2x85gDoplňkové krmivo pro psy. Dvě konzervy superprémiového krmiva s kuřecím a jehněčím masem. Bez umělých přísad a konzervačních látek.
GIMBORN konz. ShinyDog tuňák/hovězí 2x85gDoplňkové krmivo pro psy. Dvě konzervy superprémiového krmiva s kousky tuňáku a hovězím. Bez umělých přísad a konzervačních látek.

 Doporučujeme